2 Ιουνίου

Batala, Burger Project, Φοίβος Δεληβοριάς, Locomondo, Πάνος Μουζουράκης, Γεωργία Νταγάκη, Μαριέττα Φαφούτη, The Jaguar Bombs, Αθήνα

3 Ιουνίου

Riot V, Αθήνα

Θανάσης Παπακωνσταντίνου, Mila Trani, Αθήνα

Kid Flicks, Άγγελος Κυρίου, Αθήνα

The paco project, Θεσσαλονίκη

Γιώργος Χριστιανάκης, Λάρισα

4 Ιουνίου

Shellac, Bokomolech, Αθήνα

Puta Volcano, Αθήνα

Avishai Cohen Trio, Αθήνα

Γιώργος Ζαχαρόπουλος, Αθήνα

Bog Art, The Road Miles, Αθήνα

Once in a June Moon, Αθήνα

Maraveyas Ilegal, Κατερίνα Πολέμη, Κοτζάμ, Ρέθυμνο

5 Ιουνίου

Μίλτος Πασχαλίδης, Αθήνα

Karma Violens, Endsight, Αθήνα

Angelika Dusk, Αθήνα

Ambassador 21, Αθήνα

Plissken Festival: Squarepusher, Metz, Iceage, Mudhoney, Savages, The Horrors, Xylouris White, Αθήνα

Blues Wire, Boogie Sinners, Αθήνα

Lia Hide, Αθήνα

Plissken Festival, Αθήνα

Γιάννης Σπάθας & Άκης Τουρκογιώργης & The Blue Airway, Αθήνα

Τζίμης Πανούσης & Μουσικές Ταξιαρχίες, Θεσσαλονίκη

Joey, Θεσσαλονίκη

Playground Circus, Killson, Θεσσαλονίκη

Πέτρος Θεοτοκάτος & Band, Mad Souls, Melo DB, Θεσσαλονίκη

Sigmatropic, Λάρισα

Σωκράτης Μάλαμας, Γιώργης Μανωλάκης, Μαρία Παπαγεωργίου, Ρέθυμνο

Nightstalker, Void Droid, Εgoera, Πάτρα

Maraveyas Ilegal, Πάτρα

6 Ιουνίου

Plissken Festival Αθήνα

Γιώργος Χριστιανάκης, Αθήνα

Kingpin, Heavenblack, Αθήνα

Derniere Volonte, In Scissors, Αθήνα

Bad Treat w/ Restless Ocean + Violent Cartoons, Αθήνα

Αmnesia / Barakiti / Green Cool Cucumbers, Αθήνα

Customize!, Αθήνα

PG & The Rocking Cats, Αθήνα

Monophonics,Αθήνα

Sigmatropic, Θεσσαλονίκη

Dokken, Θεσσαλονίκη

Τζίμης Πανούσης & Μουσικές Ταξιαρχίες, Θεσσαλονίκη

7 Ιουνίου

Dokken, Αθήνα

Μίλτος Πασχαλίδης, Αθήνα

Goatsnake, Omega Monolith, Αθήνα

Monophonics,Αθήνα

8 Ιουνίου

Γιάννης Χαρούλης, Αθήνα

Homemade Lemonade, Αθήνα

9 Ιουνίου

Γιάννης Χαρούλης, Αθήνα

Dying Fetus, In Utero Cannibalism, Progress Of Inhumanity, Αθήνα

10 Ιουνίου

Γιάννης Χαρούλης, Αθήνα

Dub FX, Cayetano Trio Soundsystem, Word Of Mouth, Αθήνα

Canned Fit, Αθήνα

11 Ιουνίου

Sixfornine, Αθήνα

Eyehategod, Gomgoma, Αθήνα

White Circle, Breath After Coma, Blame Canada, Αθήνα

J.C. Satan, Bazooka, Οι Χάροι, Αθήνα

Marietta Fafouti & BAND, Αθήνα

Dub FX, Big Shine, Digital Monk, Orphanatic, Lord, Bashment Ritual, Moriginal Beats, Kako Synapantima, En Route Soundsystem, Θεσσαλονίκη

Mαρία Μούρτζου & the Band «Cover Stories» , Θεσσαλονίκη

12 Ιουνίου

The Dubrovniks, Sisters Of Your Sunshine Vapor, Αθήνα

Monika, Αθήνα

 «Αναιρέσεις»: Χαΐνηδες, Γιώτα Νέγκα & Θέμης Καραμουρατίδης, Αθήνα

Rainy Fest: Kazoo, Λουδίας, Marvel Zeroes, Θεσσαλονίκη

Σtella, Zebra Tracks, A Victim Of Society, Pure Seconds, Ναύπλιο

13 Ιουνίου

«Αναιρέσεις»: The Last Drive, Ντίνος Σαδίκης, Bazooka, Αθήνα

Warm UP Festival w/ The Noise Figures + Moa Bones, Αθήνα

14 Ιουνίου

«Αναιρέσεις»: Magic De Spell & Γιάννης Παλαμίδας, The Last Internationale, Night Knight, Φοίβος Δεληβοριάς, Xatzifrageta, Αθήνα

SKULL FIST (CAN) / ELM STREET (AUS) / AMKEN (GR), Αθήνα

15 Ιουνίου

Νατάσσα Μποφίλιου, Αθήνα

The Dubrovniks, Θεσσαλονίκη

Αλκίνοος Ιωαννίδης, Πάτρα

16 Ιουνίου

Νατάσσα Μποφίλιου, Αθήνα

KAMP w/ AlcohoL, Αθήνα

Weedeater, Sadhus, Αθήνα

Θανάσης Παπακωνσταντίνου, Λάρισα

17 Ιουνίου

ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ, Αθήνα

The Cave Children, Αθήνα

Sick Jacken (Psycho Realm) Slaine (La Coka Nostra) Snak The Ripper-Danny Diablo aka Lord Ezec (Crown Of Thornz / Shotblockers / Skarhead), Αθήνα

18 Ιουνίου

Biohazard, Eden Demise, Furor, Αθήνα

Valley Of The Sun, Yellow Devil Sauce, Godsleep, Burn The Sun, Αθήνα

The Atlas Moth, Θεσσαλονίκη

19 Ιουνίου

The Atlas Moth, Mother Of Millions, Allochiria, Αθήνα

Φίλιππος Πλιάτσικας, Γιάννης Μηλιώκας, Αθήνα

Hungry Dukes, Sons Of Zevedeus, Chewing Gun, Risabov, Αθήνα

Whereswilder, The East, Zebra Tracks, Felizol, Αθήνα

Nightstalker, Beggars, Dustbowl, Αθήνα

20 Ιουνίου

Rockwave Festival: Robbie Williams, Kovacs, Ex-Girlfriend’s Perfume @ Terra Vibe,Αθήνα

Bigus Dickus, Maidenance, Order Of The Ebon Hand, Soulskinner, Lloth, Womb Of Maggots, Acid Death κ.ά., Αθήνα

BaBa Zula, Villagers Of Ioannina City, Αθήνα

Naxatras, Θεσσαλονίκη

21 Ιουνίου

Shutters, Αθήνα

Orchid, Bus The Unknown Secretary, Αθήνα

22 Ιουνίου

Χαΐνης Δημ. Αποστολάκης, Mode Plagal, Λάρισα

23 Ιουνίου

Defeater, Above Us The Waves, Blackryse, Scarlet Skyline, Simplefast, Θεσσαλονίκη

24 Ιουνίου

ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ, Αθήνα

Asaf Avidan, Αθήνα

25 Ιουνίου

Monsieur Minimal, Αθήνα

20 χρόνια Μίλτος Πασχαλίδης, Θεσσαλονίκη

26 Ιουνίου

Maraveyas Ilegal, Αθήνα

ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΙΤΟΔΙΠΛΩΜΕΝΟΣ,ΠΩΛΙΝΑ,ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΙΓΑΛΗΣ, Αθήνα

Adolf Plays the Jaz, Αθήνα

Foul Entity / Noise Disorder / No Flame Candle / Rapture / Mentally Defiled, Αθήνα

Playground Circus, Inconsistencies, Θεσσαλονίκη

27 Ιουνίου

Maraveyas Ilegal, Αθήνα

Corrosion Of Conformity, Potergeist, Full House Brew Crew,Αθήνα

4th Cuba Festival, Αθήνα

Colour for a Rebel + Stereovoid, Αθήνα

Ζωντανοί Νεκροί, Αθήνα

28 Ιουνίου

OFF!,Insect Radio, Corpses, Αθήνα

29 Ιουνίου

Σωκράτης Μάλαμας, Αθήνα

Ελένη Τσαλιγοπούλου & boğaz musique,Αθήνα

Θανάσης Παπακωνσταντίνου,Θεσσαλονίκη

30 Ιουνίου

BETH HART, Αθήνα

Αρετή Κοσμίδου/Δημήτρης Σαμόλης, Αθήνα

 

Απολαύστε τον απίστευτο Γιάννη Χαρούλη λίγο πριν τις live εμφανίσεις του.

Σχόλια